Гарантія розгойдування

Завдяки унікальним рішенням, закладеним при проектуванні пристрою і механічному, а не магнітного приводу, воно може ефективно розгойдувати ліжка будь-яких типів з дитиною яка перебуває всередині, будь-якої ваги і росту. При цьому пристрій буде зберігати амплітуду рухів так, щоб розгойдування було максимально комфортним для дитини.

Безпека використання

Здоров’я дитини є головним пріоритетом для «Nanina». Ми не використовуємо магнітів, які можуть хоч якось опромінювати дитину. Будова пристрою дозволяє уникнути травм дитині, навіть в тому випадку якщо дитина випадково суне палець в єдину рухому частину пристрою між приводом і маховиком. Програмне забезпечення продумано таким чином, щоб знизити амплітуду коливань до практично непомітних, якщо дитина нервує або чинить опір закачування (наприклад: якщо він голодний або роздратований), проте пристрій знову автоматично почне заколисування, якщо дитина заспокоїться. Все це зроблено, щоб ніяким чином не заподіяти шкоди дитині і зробити використання пристрою максимально безпечним.

Дбайливе заколисування

Пристрій підтримує дбайливе заколисування дитини в колисці. Заколисування символізує для дитини захист, тепло, любов і затишок материнських обіймів. Тому так важливо дарувати дитині ці відчуття, щоб він виріс спокійним і впевненим у собі.

Немає обмежень по вазі або росту дитини

Ніяких допустимих обмежень по вазі дитини або росту дитини. Механізм буде ефективно розгойдувати ліжечко з дитиною будь-якої ваги. Перешкоджати нормальній роботі пристрою може тільки дуже туго затягнуті болти механізма маятника дитячого ліжечка. Для нормальної роботи пристрій досить щоб ліжечко вільно хиталася від одного поштовху рукою всього 10-15 разів (для ліжечка на маятниковому механізмі) і 5-7 разів (для ліжечок на дугах або підвісних колисок).

Підходить для будь-яких типів вільно гойдаючих ліжечок

Пристрій може застосовуватися для качання будь дитячого ліжечка на маятникових опорах, на дугах або підвісних колисках. При монтажі пристрою потрібно керуватися декількома простими принципами, описаними в інструкції по експлуатації. Під вільно хитними ліжечками розуміються ліжечка, які можуть гойдатися від одного поштовху рукою 10-15 разів (для ліжечка на маятниковому механізмі) і 5-7 разів (для ліжечок на дугах або підвісних колисок). Якщо на вашому ліжечку менша кількість хитань, то їх можна збільшити дотримуюся інструкції по установці пристрою.

Простота монтажу і використання

Механізм дуже простий в використання і монтажі. Ніяких складних налаштувань, легкий монтаж з мінімальною кількістю кріплень. У комплекті додається детальна ілюстрована інструкція. Час установки не більше 5 хвилин. Для правильної роботи пристрою потрібно дотримуватися кількох простих правил описаних в інструкції.

Спрацьовує від крику дитини

Вбудований мікрофон налаштований на запуск гойдання від крику або плачу дитини. Це особливо зручно вночі, так як батькам не доводиться вставати до дитини, щоб заколисати його. Пристрій здатний розпізнати інший шум, для запобігання помилкових спрацьовувань.

Енергозберігаючий пристрій

Низький рівень споживання енергії відповідає викликам сучасності. Унікальна технологія забезпечує найвищий коефіцієнт корисної дії при мінімальному споживанні енергії, всього 5-7 Ватт.

Працює служба технічної підтримки

У разі виникнення будь-яких технічних питань по роботі пристрою Ви завжди можете зв’язатися з нами для отримання додаткових консультацій. Ми завжди допоможемо розібратися із застосування пристрою у Вашому конкретному випадку.

8 років на ринку

Вихід нової моделі «Версії 5.0» в 2016 році, стане новим етапом у розвитку марки. Для її створення ми використовували весь накопичений досвід у виробництві механізмів для качання дитячого ліжечка і гойдаючих ліжечок, а так само фурнітури для дитячих ліжечок. У своїй роботі ми спиралися на відгуки і побажання споживачів, враховували потенційно слабкі місця. За цей час нами проведено більше 100 000 експериментів, механізм випущений в кількості більше 60 000 штук.

4.7/5
Товар сертифікований по ЄАЕС