Nanina КРЕПИШ, розумний моторчик-качає ліжечко замість Вас!

Працює з усіма типами колисків з певним ДОПУСКОМ*.

nanina_instrukciya_4

 

Дбайливо розгойдуючи ліжечко і при цьому видаючи тихі ритмічні звуки «білий шум», допоможе дитині комфортно та швидко заснути.

Повний автомат – підтримка заданої амплітуди, збуджений механічно або від голосової команди колихання

Можливе будь-яке втручання в роботу КРЕПИШ. Робот не пручається.

ПРИНЦИП ДІЇ:

Закріплений на нерухомій основі моторчик, періодично намотуючи на вал міцну капронову нитку (розмотується на зворотному ходу), підтягує і вільно відпускає колиску точно в такт розгойдування.

Рекомендується ситого, здорового, готового до сну дитину укладати в ліжечко і підключати до роботи КРЕПИШ.

 

Установка механізма автоматичного гойдання Nanina

Горизонтально або вертикально (нагору маховиком) закріплюємо мотор на нерухомій основі в будь-якому зручному місці так, щоб вал був строго впоперек напрямку гойдання.

Не затягуємо шурупи до кінця, двигун повинен триматися за гумки, а не за рахунок притискання поверхні.

У площині верхнього торця корпусу двигуна, горизонтально, по можливості в напрямку хитання, на відстані від 5 до 35 см.

Підбираємо місце кріплення нитки на колисці (НЕ НА ВАЖЕЛІ МАЯТНИКА!!!), закріплюємо кліпсу** або шуруп.

На моторі нитка кріпиться протягуванням у проріз маховика попередньо зробленим вузликом зверху, а на кріплення просто прив’язати із запасом-зручно для регулювання довжини нитки і при обриві (перетирається на валу).

Довжина робочої частини нитки повинна бути такою, щоб у нейтральному положенні колиски і підтягнутої нитки на валу виходило 3-4 витка, а взаєморозташування моторчика і кріплення таким, щоб нитка при роботі лягала на вал в ОДИН ряд.

 

Робота механізма автоматичного гойдання Nanina

Встановлений пристрій із закріпленою ниткою підключаємо до блока живлення – подасть два звукові сигнали, підтягне нитку, підлаштує мікрофон – чим тихіше при цьому навколо, тим вище чутливість і навпаки.

Вмикається режим очікування. Від механічного впливу (поштовх рукою, занепокоєння самої дитини в колисці) або від звуку певної тривалості, тональності та інтенсивності (плач дитини в тому числі) плавно і дбайливо почнеться заколисування. Задана амплітуда хитання -1,5 см., проте занепокоєння дитини чи якихось інших перешкодах відбуваються короткочасні згасання чи сплески.

Перший після кожного підключення живлення робочий цикл від 15 хв, наступні до 30 хв, в залежності від конструкції колиски і від того як швидко відбудеться повторний запуск після автоматичної зупинки та переходу в режим очікування.

При роботі з дуже легкими ліжечками рекомендується капронову стяжку, що скріплює корпус двигуна, злегка насунути на вал. Ця ж процедура допомагає усунути нехарактерний звук роботи моторчика, що виникає іноді з часом (підвищений знос підшипників валу при роботі з важкими ліжечками).

На кріпленні рекомендується мати запас нитки.

При обриві нитки, а також на холостому ходу (без нитки) двигун після певної кількості спроб зупиняється (два короткі звукові сигнали) і переходить у режим очікування.

Якщо встановлений моторчик зупиняється достроково, подаючи при цьому ТРИ сигнали, два коротких і один довгий, високої частоти – слід перевірити ХІД ліжечка і ДОВЖИНУ нитки, а також відповідність іншим вимогам щодо встановлення.

Поліпшення ходу колиски

  • Усуньте явні перешкоди качанню
    Під ліжечком на дугах забезпечте тверду основу і кріпіть мотор-нитку-кріплення вище
  • Послабте 8 гвинтів кріплення важелів маятника 4) Змастіть підшипники
  • Перевірте правильність встановлення втулок між важелями та опорою.

Вони мають стояти широкою частиною до опори. За потреби замініть деформовані.

  • Замініть непридатні важелі або використовуйте замість них нейлонові стяжки *** шириною 7-8 мм. та довжиною від 350 мм.

*Допуск

Колиска самостійно від поштовху до повної зупинки повинна похитатися не менше 6-ти сек., чим більше, краще!

**кліпса (ПМС)-самоклейка прокладка,товстий підшар двостороннього клею.Очистити поверхню від забруднень і пилу,відокремити захисну плівку і притиснути з зусиллям.

***Нейлонова стяжка – замковий механізм одностороннього ходу.

Як закріпити нитку до автогойдалки NaNiNa

Установка автоматичного механізму NANINA на маятникове ліжечко

Як збільшити амплітуду гойдання на ліжечку з пристроєм NaNiNa

Офіційний представник в Україні гойдалки «Наніна»